Kışlık abiye modelleri

Kışlık abiye modelleri özel gecelerde bayanlar şık görünmek için genelde abiye elbiselere çok fazla ilgi gösterirler. Kimi zaman tasarımcılar tarafından tasarlanan kimi zamanda özel olarak diktirilen bir abiye modeli sizi oldukça şık gösterebilir. 2015 yılına damgasını vuran Kışlık abiye modelleri de yine siz gösterecek olan modeller arasında yer alıyor. Özellikle 2015 moda renklerinin daha çok tercih edildiği kışlık abiye modelleri sayesinde hayalinizdeki gibi şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kışlık Abiye Modelleri Hangi Renkler ile Karşınıza Çıkacak?

Bu yıla damgasını vuracak abiye renkleri arasında ilk sırayı koyu renkler alıyor. Özellikle tasarımcıların kışa özgü açık renkler yerine daha çok siyah ve lacivert gibi koyu renkleri tercih etmesi bayanlarında abiye seçimi yaparken bu renklere yönelmesine neden oldu. Bu renklere ek olarak aynı zamanda kırmızı, kahverengi ve koyu yeşil gibi renklerde abiyelerde tercih ediliyor.

Kışlık abiye modellerinde karşımıza sadece koyu renkler çıkmıyor. Bunun yanı sıra pembe, su yeşili, açık mavi gibi renklerde yine bu yıla damgasını vuracak. Tüm bu renkler kimi zaman sadece olarak kimi zamanda çeşitli işlemleler ile beraber kullanılmaktadır.

Kışlık abiye modellerinde ön plana çıkan bir diğer şey ise tasarımlarıdır. Daha çok uzun eteklerin ve salaş kolların tercih edildiği kışlık abiye modellerinde bunlara ek olarak çeşitli taşlarda kullanılıyor. Bu da abiye modellerinin spot ışıkları altında göz alıcı görünmesini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir